Kısa Videolar Hakkında

Uzun soluklu İngilizce konu anlatımı videolarımın ciddi anlamda uzun olduğu (1+ Saat) yönünde eleştiriler almam üzerine, sadece kısa konu anlatımlarına odaklanan ve görsel açıdan zengin bu eğitim videolarını hazırlamaya başladım. Büyük bölümü, oluşturduğum sanal sınıf ortamında geçen bu derslerde beni çok kısa süreyle görmektesiniz. Ancak beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir 🙂 Sesimi dinleyip gözünüzü ekrandan ayırmadığınız sürece doyurucu bir ders izleyebilirsiniz.

Video içinde video gibi çarpıcı unsurlarla desteklediğim derslerde ‘Çeviriyle Öğren’ kitabımdan alıştırmalar da yapıyoruz. Ancak alıştırma dediysem, tadımlık 🙂 Zaten Türkçeden İngilizceye çevirinin tadını ve cümleyi doğru kurduktan sonra yaşattığı öz güveni bir kere hissederseniz sürekli yapmak isteyeceksiniz.

Güncel listeyi Anasayfadan takip edebilirsiniz.Kısa Videolar Hakkında için 147 cevap

  1. soner3590 der ki:

    Hocam slm,derslerin sonundaki film alintilarini derleyip toparladiginiz bi video dusunuyormusunuz,en azindan su ana kadarki tum dersleri tekrar anlaminda super olur,cunku 1.5 yildir youtube dan takipcinizim,vu filmleri surekli izlemeye calisiyorum ama hepsi bi video da.toplansa super olur,tabi belki bi ara sayfanizi kapattiklarinda bahsettiginiz sure ve saniye sikintisi yoksa…
    Tesekkurler

  2. mstfhsn der ki:

    Merhaba Hocam YDS çalışmamıza Yardımcı Olur Mu Videolar ?

Bir Cevap Yazın