“İngilizce Konu Anlatımı” Kitabı


İndirme Sayısı 153092
Stok
Dosya Boyutu 74.58 KB
Oluşturulma Tarihi 23 Nisan 2017
Download
Size bir iyi bir de kötü haberim var!

Kötü haberle başlayayım: 2015 yılından 2017 yılına kadar bu sitem üzerinden ücretsiz olarak paylaştığım PDF dosyalarını ve tabloları artık paylaşmama kararı aldım.

İyi haberle devam edeyim: Bu PDF dosyalarını resimlerle ve ek tablolarla süsleyerek, mükemmel bir konu anlatımı kitabına dönüştürdüm ve adını da “İngilizce Konu Anlatımı” koydum. Videolarda bahsedilen tüm içeriği bu kitapta bulabileceksiniz.

Kitabımı yabancı menşeli yayınlar gibi, 50-100$ aralığında fiyatlara satmıyorum. Belirlediğim fiyatı, videoları ve kitapları hazırlarken yıllar boyunca harcamış olduğum emeğin bir karşılığı olarak düşünürseniz fazla gelmeyecektir 🙂

Hemen bir tane edinmek için tıklayın!

Yer imlerinize ekleyin.

“İngilizce Konu Anlatımı” Kitabı için 36 cevap

 1. tcat der ki:

  Hocam yaşım 28 ingilizceyi hiç bilmiyorum. Sıfırdan başladım ve videolarınızı çok beğendim. Çok kolay anlaşılabilecek tarzda anlatmışsınız. Allah razı olsun.

 2. tcat der ki:

  Hocam;

  Sizin sitenizde reklamlarda çıktı ve biraz araştırma yaptım. Lingusta metodu ile öğrenim konusunda ne düşünüyorsunuz ? Tavsiye eder misiniz ?

 3. fatma yeni der ki:

  hocam gerçekten teşekkür ederim ingilizce özel kursa gitmeme rağmen sizin videolarınızı seyrederek pekiştirme yapıyorum emeğinize sağlık

Bir cevap yazın