İş İngilizcesi
Listening & speaking videolarının bu bölümünde, bana sıkça sorulan sorulardan biri olan, İş İngilizcesini masaya yatırdım. “İş İngilizcesi kursu nedir?”, “Bu kursa başlamak için hangi düzeyde olmak gerekir?”, “İş İngilizcesi kursu haftada kaç saat ve ne kadar süre alınmalıdır?” gibi sorulara yanıtlar aradım. Bu yanıtları ararken de bu alanda uzmanlaşmış iki eğitmen olan Ana ve Shawn’dan kıymetli bilgiler ve ipuçları edindim.

Bu iki eğitmenle görüşmemi, yabancılarla konuşturan uygulamaları tanıttığım ilk videomda bahsettiğim Cambly uygulaması üzerinden gerçekleştirdim. O videonun linkini açıklamalar kısmında bulabilirsiniz.

Bu görüşmeyi İngilizce altyazılı olarak izlemek isterseniz video oynatıcısının alt kısmında bulunan altyazı tuşuna basabilirsiniz. Türkçe altyazılar konusunda ise sizin yardımlarınızı bekliyorum. Açıklamalar kısmında paylaşacağım link üzerinden altyazıların hazırlanmasına katkıda bulunabilirsiniz. Hazırlanan altyazıları ben de kontrol ediyor olacağım. Dolayısıyla bunu bir tür egzersiz olarak da düşünebilirsiniz.

Videodaki iki eğitmenden ders almak isterseniz profil linklerini açıklamalar kısmında bulabilirsiniz. Ayrıca bu serinin bir sonraki videosu için de fikirlerinizi bekliyorum.

Hoşçakalın.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın