Konuşarak Öğren, Engoo, Cambly İnceleme
Bu videoda, anadili İngilizce olan kişilerle görüşmemizi sağlayan bu üç uygulamayı test ettim ve yabancılarla örnek görüşmeler yaptım.

İnternet üzerinden anadili İngilizce olan kişilerle görüşmemizi sağlayan Konuşarak Öğren, Engoo, ve Cambly bu videomun konuğu oldu. Üç uygulamayı da artıları ve eksileri bakımından karşılaştırarak detaylı bir şekilde inceledim. Videonun sonunda ise, Cambly üzerinden yaptığım örnek görüşme kayıtlarını paylaştım.

Siz de bu üç uygulamayla ilgili yorumlarınızı burada paylaşabilirsiniz.

Bu yazı Bonus Dersler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Konuşarak Öğren, Engoo, Cambly İnceleme için 4 cevap

  1. ruanihanayaz der ki:

    Özer hocam bemde 1 aydır cambly kullaniyorum birtek sikinti var bazen baglantilarda sorun oluyor ancak ogretmenler ve sitenin yaklasimi simdilik gayet iyi ben birebir egotim aldim onun kend acisindan daha faydali olacagini dusumdum bende bir kac bilgi paylasmak istedim

    Saygilat

  2. hece der ki:

    Merhabalar Özer hocam, çok teşekkür ederiz emeğiniz için.
    EF live diye bir program da bu uygulamalar benzer bir uygulama sadece profesyonel açıdan yaklaştığınız için bunu değerlendirmeniz de mümkün müdür acaba? Şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Bir cevap yazın