THY Pilotu Olmak için İngilizce Mülakat Süreci
Herkese merhaba. Listening & speaking videolarının bu bölümü özellikle pilot olmak isteyenleri ilgilendiriyor. Aklı havalarda olanlar bu videoyu dikkatle izlesinler. Türk hava yollarında pilot olmak için sırasıyla hangi sınavlara girmek gerekiyor? Bu sınavlarda nelere dikkat etmeli? Ve, İngilizce mülakat kısmını geçebilmek için püf noktalar nelerdir? Tüm bu soruların cevabını bu videoda bulacaksınız.

Ben bu konularda bilgi sahibi değilim, en azından değildim ve bu yüzden bir bilene danıştım. “Bir bilen”, Sophia isminde bir Cambly eğitmeni. Yabancıyla konuşturan uygulamaları karşılaştırdığım ilk videoda paylaştığım referans kodumla üye olarak hem kendinize hem de bana kazandırdığınız 15 dakikalık hediye görüşme sürelerim bugün için 9000 dakikaya ulaştı ve ben de bu dakikalar sayesinde, Sophia ile doyurucu bir görüşme yapabildim.

Sophia, özellikle bu alana yoğunlaşmış bir eğitmen. Bu sayede hem sınav prosedürleri hem de çıkmış ve çıkabilecek sorular hakkında engin bir tecrübeye sahip. Daha önce THY sınavına girip kazanmış olan öğrencilerinin mülakatlardaki sorulara verdikleri cevapları disiplinli bir şekilde arşivlemiş ve yeni öğrencilerini de bu “kazandıran cevaplar” ışığında eğitiyor.

Sophia ile görüşmemizi Türkçe veya İngilizce altyazı ile izleyebilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın