Türk Dizisi İzleyen Amerikalı Olur mu? (Olur)
Yeni bir listening videosundan merhaba. Bu videoda daha önceki iki videomdan tanıdığımız Ashe’in hiç tanımadığımız bir yönünü öğreneceğiz: “Ashe sıkı bir Türk dizisi izleyicisi!” Ben bunu ilk öğrendiğimde şaka yapıyor sanmıştım ama bununla ilgili bir video yapma teklifimi geri çevirmemesi ve izlediği dizilerle ilgili en ufak detayları bile biliyor olması beni çok şaşırttı. Dahası, bunu tek başına da yapmıyormuş; Ashe ve arkadaşı Ze haftanın belirli bir gününü “Türk dizisi izleme günü” olarak seçmişler ve o günün akşamında bir araya gelerek Türk dizilerini Netflix üzerinden İngilizce altyazı ile izliyorlarmış.   Ona tamamen rastlantısal olarak seçtiğim bazı sahnelerden görüntülü sorular sordum ve o da bunları cevaplamaya çalıştı.

Yabancıyla konuşturan uygulamaları tanıttığım şu videomda yer verdiğim Cambly üzerinden yaptığım bu görüşmeyi, sizlerin bana kazandırdığınız dakikalarla gerçekleştirdim. Bunun için o video paylaştığım referans kodumu girip ücretsiz deneme dakikasını kullanan herkese teşekkür ederim.

Ashe, programı son derece müsait olan native speakerlardan biri. Onunla kendiniz görüşüp dizi muhabbeti yapmak isterseniz profil linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Hoşçakalın.

Ashe profil linki: https://goo.gl/GwsWsQ

 

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın