Kitaplar Hakkında

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 280411
  • File Size 74.58 KB
  • File Count 1
  • Create Date 23 Nisan 2017
  • Last Updated 02 Ekim 2023

Kitaplar Hakkında

Çok kıymetli takipçim,

Videolarda bahsi geçen PDF dosyasını indirmek için burada olduğunuzu biliyorum. Bu videolar 2015-2016 yıllarında çekilmiş olup, o tarihten bu yana bazı şeyler değişmiş bulunuyor. Örneğin bunlardan bir tanesi, bahse konu PDF dosyalarının artık “İngilizce Konu Anlatımı” isimli, muhteşem bir kitaba dönüşmüş olması. Bu kitabı sadece videoların yazılı hali gibi düşünmeyin, çünkü videolara entegre edilemeyen ek tabloları ve daha pek çok şeyi içeriyor.

Elbette size her şeyi ücretsiz olarak sunmak isterim, ancak benim de sizlere bir şeyler üretebilmem için hayatta kalmam, bunun için de belirli bir gelire sahip olmam gerekiyor. Bu nedenle artık kitabın içeriği haline gelen PDF’leri en sade, en renkli ve en resimli halleriyle İngilizce Konu Anlatımı kitabı olarak sunuyorum.

YouTube, videolar üzerinde değişiklik yapmaya izin vermediği için bu bilgiyi mevcut videolar üzerinde güncelleyemiyorum. Lütfen bazı kırıcı yorumlarda olduğu gibi, bunu bir sahtekarlık olarak adlandırmayın. Eğer gerçekten kitap alamayacak durumdaysanız, sitemizde bulunan Defolu Kitaplar sayfasına ara ara bakın, çünkü defolu kitaplarımızı neredeyse maliyet fiyatına satıyoruz.

Bu özgün kitabı ve sonrasında çıkarttığım diğer kitapları tek tek veya hesaplı setler şeklinde edinmek için www.kirazdil.com sitemize göz atabilirsiniz.

Sevgiler.

Yer imlerinize ekleyin.

Bir yanıt yazın