“İngilizce Konu Anlatımı” Kitabı


İndirme Sayısı 87946
Stok
Dosya Boyutu 74.58 KB
Oluşturulma Tarihi 23 Nisan 2017
Download
Size bir iyi bir de kötü haberim var!

Kötü haberle başlayayım: 2015 yılından 2017 yılına kadar bu sitem üzerinden ücretsiz olarak paylaştığım PDF dosyalarını ve tabloları artık paylaşmama kararı aldım.

İyi haberle devam edeyim: Bu PDF dosyalarını resimlerle ve ek tablolarla süsleyerek, mükemmel bir konu anlatımı kitabına dönüştürdüm ve adını da “İngilizce Konu Anlatımı” koydum. Videolarda bahsedilen tüm içeriği bu kitapta bulabileceksiniz.

Kitabımı yabancı menşeli yayınlar gibi, 50-100$ aralığında fiyatlara satmıyorum. Belirlediğim fiyatı, videoları ve kitapları hazırlarken yıllar boyunca harcamış olduğum emeğin bir karşılığı olarak düşünürseniz fazla gelmeyecektir 🙂

Hemen bir tane edinmek için tıklayın!

Yer imlerinize ekleyin.

“İngilizce Konu Anlatımı” Kitabı için 37 cevap

 1. Ahmet Aygan der ki:

  hocam 2 tane almak istiyorum fakat alamıyorum

 2. serhatbatuhan der ki:

  Ooo bu kötü olmuş kitabınıza sahibim ama ihtiyacım olan konunun pdf haliydi kitap yanımda taşıyamıyorum kütüphane için

 3. soh34 der ki:

  Sistem üzerinden pdf olarak kullanmak daha cazip satışı pdf dosyası olarak satılırsa daha iyi olur kitap taşıması biraz yoruyor saygılar

 4. Grande der ki:

  Hocam arkadaşlar haklı,acaba kitabınızı satın alan üyelere konuları Pdf dosyası olarak da indirme imkanı sağlayamazmısınız? Mesela kitabınızı satın alan kişi nin sipariş numarası ile sisteme giriş yaparak bu dosyaları indirme imkanı yaratılabilirmi? Teşekkürler.

Bir cevap yazın